ORGANIZÁTOŘI

Společnost PROFINIT je od roku 1998 významným hráčem na poli application outsourcingu a information managementu. Úspěšně dodáváme řešení především v oblasti vývoje softwaru na zakázku, datových skladů a business intelligence zákazníkům v Evropě i USA.

www.profinit.eu

ACM (Association for Computing Machinery) je největší světová vzdělávací a vědecká společnost, která působí v oblasti výpočetní techniky a informačních technologií. Podporuje šíření znalostí v IT oblasti se zvláštním důrazem na vývoj a vědu. Činnost ACM je organizována v rámci poboček (Chapters) v USA i v zahraničí. V České republice působí jako Czech ACM Chapter a na Slovensku jako Slovakia ACM Chapter.

www.acm.org

HLAVNÍ PARTNEŘI

T-Mobile určitě znáte jako lídra na poli telekomunikací, kde poskytujeme služby více jak 6,3 mil. zákazníků, ale o poznání méně lidí se setkalo s našimi zaměstnanci, kteří tyto služby zajišťují. Je nás bezmála 2 000 a naše IT oddělení poskytuje služby v rámci skupiny mnoha dalším zemím v Evropě. Zaměstnáváme u nás, mimo jiné, řadu vývojářů, analytiků, DevOps engineerů, a proto byl pro nás logický krok zapojit se do pořádání této soutěže a umožnit tak vyniknout novým talentům v oboru. Logicky tak vznikla i speciální cena „Magenta Award for Excellence in IT“.

www.t-kariera.cz

Raiffeisenbank působí na českém trhu od roku 1993. Dnes patříme počtem klientů mezi čtyři největší tuzemské bankovní skupiny a současně mezi banky s nejspokojenějšími klienty na tuzemském trhu. Skupina Raiffeisen nyní obsluhuje více než 1,9 milionu klientů v síti 119 poboček po celé České republice a má více než 3 600 zaměstnanců. V přímé spolupráci s klienty vyvíjíme a testujeme i své produkty a služby. Raiffeisenbank chce nabízet špičkové a intuitivní služby usnadňující lidem život především v online světě a být v tomto směru lídrem mezi bankovními skupinami ve střední Evropě. Digitalizace bankovních služeb je naší prioritou a základem usnadňování života našich klientů. Zároveň je jedním z klíčových pilířů naší nové strategie udržitelnosti představené v prvním pololetí roku 2023. Kromě finančních aktivit se banka zapojuje do řady vzdělávacích, charitativních a kulturních projektů.

www.rb.cz

PARTNEŘI

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.

www.gopas.cz

GLOBAL ASSISTANCE je přední asistenční společnost poskytující asistenční služby nejen na českém trhu. Nabízí podporu při dopravních nehodách a poruchách vozidel, ale také zdravotní asistenci, pomoc při havarijních stavech v domácnosti, cykloasistenci, právní poradenství nebo např. lékaře na telefonu či videohovoru. Díky profesionálnímu týmu a moderním technologiím je schopna poskytovat rychlá a efektivní řešení. Staráme se o vás již 20 let!

www.globalassistance.cz

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Moderní metropolitní veřejnoprávní rozhlasová stanice pro Prahu, Rádio Praha. Rádio Praha vysílá pro obyvatele hlavního města a jeho okolí, zaměřuje se především na lidi s aktivním způsobem života a na řidiče. Zprávy můžete poslouchat každou půlhodinu a informace z pražské dopravy každých 15 minut. Zpravodajské vstupy se vysílají v průběhu celého dne a nabízejí aktuální pražská témata, sport, přehled tisku a samozřejmě předpověď počasí. Co se týká hudby, vysílá Rádio Praha hity posledních 20 let. V pořadech Host Lenky Vahalové a Až na dřeň můžete slyšet zajímavé osobnosti. V pořadu K věci Štěpánky Duchkové diskutuje moderátorka s významnými zástupci veřejného života nad aktuálními pražskými tématy.

www.praha.rozhlas.cz

Přední český portál, který již od roku 2009 informuje o online dění aneb startupy, sociální sítě, ty internety! Důležité médium pro všechny, kteří to myslí s podnikáním vážně.

www.tyinternety.cz

Časopis IT Systems vychází již 18 let a oslovuje především IT manažery, kteří potřebují mít přehled o aktuální nabídce a trendech v oblasti podnikových aplikací a řešení. Současně pomáhá IT profesionálům efektivně řídit IT v souladu s potřebami byznysu.

www.systemonline.cz

Soutěž podnikatelských záměrů Nápad roku organizuje společnost Podpora rozvoje podnikání s.r.o. Posláním soutěže je šířit a rozvíjet podnikatelské myšlení a aktivity studentů i široké veřejnosti a usnadnit jim počáteční kroky v jejich samostatném podnikání.

www.napadroku.cz

Magazín Studenta je nejčtenějším studentským časopisem. Nabízí přibližně 80 stran čtivých článků zaměřených na aktuální témata i kariérní tipy a příležitosti nejen pro studenty, ale i absolventy. Můžete ho získat zdarma v prostorách vysokých škol v období semestru nebo online na internetovém portále www.studenta.cz, kde také naleznete rozšiřující obsah.

www.studenta.cz

ZÁŠTITU POSKYTLI

Zobrazit jednotlivé záštity