Společnost PROFINIT je od roku 1998 významným hráčem na poli application outsourcingu a information managementu. Úspěšně dodáváme řešení především v oblasti vývoje softwaru na zakázku, datových skladů a business intelligence zákazníkům v Evropě i USA.

www.profinit.eu

 

 

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT.

I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.

www.gopas.cz

 

Záštitu pro rok 2022 udělilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 

 

Záštitu pro rok 2022 udělilo Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky.

www.mpo.cz

 

 

Záštitu pro rok 2022 udělilo Ministerstvo pro místní rozvoj České republiky.

www.mmr.cz

 

 

Záštitu pro rok 2022 udělila Hospodářská komora České republiky.

www.komora.cz

 

 

Záštitu pro rok 2022 udělil Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost.

www.nukib.cz

 

 

Záštitu pro rok 2022 udělil Kempelen Institute of Intelligent Technologies.

www.kinit.sk

 

 

Partneři

Přední český portál, který již od roku 2009 informuje o online dění aneb startupy, sociální sítě, ty internety! Důležité médium pro všechny, kteří to myslí s podnikáním vážně.

www.tyinternety.cz

 

 

Partneři

Soutěž podnikatelských záměrů Nápad roku organizuje společnost Podpora rozvoje podnikání s.r.o. Posláním soutěže je šířit a rozvíjet podnikatelské myšlení a aktivity studentů i široké veřejnosti a usnadnit jim počáteční kroky v jejich samostatném podnikání. Více

www.napadroku.cz

 

 

Partneři

Časopis IT Systems vychází již 18 let a oslovuje především IT manažery, kteří potřebují mít přehled o aktuální nabídce a trendech v oblasti podnikových aplikací a řešení. Současně pomáhá IT profesionálům efektivně řídit IT v souladu s potřebami byznysu. Více

www.systemonline.cz

 

Partneři

Magazín Studenta je nejčtenějším studentským časopisem. Nabízí přibližně 80 stran čtivých článků zaměřených na aktuální témata i kariérní tipy a příležitosti nejen pro studenty, ale i absolventy. Můžete ho získat zdarma v prostorách vysokých škol v období semestru nebo online na internetovém portále www.studenta.cz, kde také naleznete rozšiřující obsah.

www.studenta.cz