Společnost PROFINIT je od roku 1998 významným hráčem na poli application outsourcingu a information managementu. Úspěšně dodáváme řešení především v oblasti vývoje softwaru na zakázku, datových skladů a business intelligence zákazníkům v Evropě i USA.

www.profinit.eu


 

 

Partneři

Přední český portál věnovaný dění mezi českými i světovými startupy a každodenní porci inspirace pro začínající podnikatele nebo prostě jen ty, kteří mají dobrý nápad. Redakční board tvoří především insideři, kteří jsou sami startupisti, takže většina informací je doslova z první ruky.

www.startitup.cz

 

 

Partneři
Soutěž podnikatelských záměrů Nápad roku organizuje společnost Podpora rozvoje podnikání s.r.o. Posláním soutěže je šířit a rozvíjet podnikatelské myšlení a aktivity studentů i široké veřejnosti a usnadnit jim počáteční kroky v jejich samostatném podnikání.
Soutěž podnikatelských záměrů a začínajících podnikatelů je určena jednotlivcům i týmům s podnikavým duchem a dobrými nápady. Přihlásit je možné libovolný podnikatelský záměr, nápad na rozšíření firmy či projekt pro investory, který dosud nebyl realizován nebo je ve stádiu rozjezdu (společnosti do 2 let své existence). Cílem je pomoci začínajícím podnikatelům uvést své nápady na trh, a to formou investice až do 10 milionů korun, odborné zpětné vazby či medializace.
Hodnotící kritéria jsou proveditelnost projektu, potenciál dalšího růstu, originalita projektu, kvalita zpracování a osoba podnikatele.

www.napadroku.cz

 

 

Partneři

Chip je nejčtenější a dlouhodobě nejprodávanější počítačový měsíčník, který na českém a slovenském trhu vychází už téměř 25 let. Přináší aktuální informace ze světa počítačů a digitální techniky – testy hardwaru, softwaru a spotřební elektroniky, reportáže z technologických výstav a praktické rady a tipy, jak řešit různé technické problémy. Čtenáři si oblíbili Chip především díky jeho vysoké profesionální úrovni a nezávislosti redakce. Oceňují také zaměření časopisu na český spotřebitelský trh. Nedílnou součástí každého vydání je elektronická příloha; standardem je jeden DVD 8 GB v každém vydání.

www.chip.cz

 

 

Partneři
Časopis IT Systems vychází již 18 let a oslovuje především IT manažery, kteří potřebují mít přehled o aktuální nabídce a trendech v oblasti podnikových aplikací a řešení. Současně pomáhá IT profesionálům efektivně řídit IT v souladu s potřebami byznysu.
Pravidelná vydání měsíčníku IT Systems doplňují specializované přílohy zaměřené na vybraná témata (ERP, BI, cloud, bezpečnost) nebo odvětví (výroba, veřejný sektor).

www.systemonline.cz

 

 

Partneři

Společnost Toshiba Corporation, která patří podle magazínu Fortune do žebříčku 500 největších společností, se zaměřuje na pokročilé elektronické a elektrické produkty a systémy ve třech odvětvích: Čistší a bezpečnější energie pro každodenní život; infrastruktura, která zajišťuje lepší kvalitu života; a úložiště podporující pokročilou informační společnost. Řídí se principem skupiny Toshiba: “Oddaní lidem, oddaní budoucnosti.” Toshiba prosazuje globální působení a přispívá tomu, aby budoucí generace mohly žít lepší život.

www.toshiba-czech.com