IT SPY

Buď dvanáctým vítězem!
Přihlas se a vyhraj IT SPY 2021

nebo
Získej nabídky práce od partnerů soutěže
O soutěži
3. 5. 2021
Zahájení soutěže IT SPY
15. 9. 2021
Uzavření přihlášek
8. 11. 2021
Vyhlášení finalistů
8. 12. 2021
Prezentace a hodnocení finálových prací

Aktuality

IT pomáhá nejen v době COVID-19 a přírodních katastrof

Zatímco je soutěž IT SPY prakticky neveřejná a přihlásit se do ní mohou pouze autoři diplomových prací IT oborů vysokých škol, tak z výsledků těchto prací a zejména z činnosti talentových informatiků pak těží celá společnost. Aplikace jednoho z vítězů soutěže IT SPY například nedávno pomáhala při mapování oblastí na Moravě, které zpustošilo tornádo.

Více informací

Zájem o studium IT nepřetržitě roste. O mladé informatiky je na pracovním trhu zájem, na ty nejlepší upozorní soutěž IT SPY

V pořadí 12. ročník soutěže IT SPY proběhne v atmosféře druhého roku s nemocí covid-19. Přestože se toho změnilo hodně, tak poptávka po IT specialistech rozhodně neklesla. Dlouhodobý zájem o IT odborníky potvrzuje i společnost Profinit, spolupořadatel soutěže IT SPY, ve které tvoří absolventi či odborníci s krátkou praxí až 50 % nově přijatých kolegů.

Více informací

Výsledky finále

Nadprůměrně zpracovaný projekt, který exceluje po stránce zvoleného řešení, výzkumné, realizace, rešerše, ale také jeho autor přesvědčil o komunikačním potenciálu. Který projekt získal největší uznání poroty?

Více informací

Blog

Všechny příspěvky

Partneři