ITSPY Hlasuj a sleduj

HLASUJ a SLEDUJ
online slavnostní vyhlášení!

8. 12. 2021 v 15.00

Hlasuj!
3. 5. 2021
Zahájení soutěže IT SPY
15. 9. 2021
Uzavření přihlášek
8. 11. 2021
Vyhlášení finalistů
6. 12. 2021 v 18:00
Uzavření online hlasování
8. 12. 2021
Prezentace a hodnocení finálových prací a slavnostní vyhlášení – sledujte živě zde

Získej nabídky práce od partnerů soutěže

Aktuality

Jak si vybrat šikovné IT specialisty? Zaměstnavatelům napoví výsledky soutěže IT SPY

S tím, jak roste používání moderních technologií ve všech sférách našeho života, roste i poptávka firem po IT odbornících. Informatiků ve společnosti podle Českého statistického úřadu pomalu přibývá, přesto tvoří v počtu všech zaměstnaných osob jen 4 %.

Více informací

IT pomáhá nejen v době COVID-19 a přírodních katastrof

Zatímco je soutěž IT SPY prakticky neveřejná a přihlásit se do ní mohou pouze autoři diplomových prací IT oborů vysokých škol, tak z výsledků těchto prací a zejména z činnosti talentových informatiků pak těží celá společnost. Aplikace jednoho z vítězů soutěže IT SPY například nedávno pomáhala při mapování oblastí na Moravě, které zpustošilo tornádo.

Více informací

Zájem o studium IT nepřetržitě roste. O mladé informatiky je na pracovním trhu zájem, na ty nejlepší upozorní soutěž IT SPY

V pořadí 12. ročník soutěže IT SPY proběhne v atmosféře druhého roku s nemocí covid-19. Přestože se toho změnilo hodně, tak poptávka po IT specialistech rozhodně neklesla. Dlouhodobý zájem o IT odborníky potvrzuje i společnost Profinit, spolupořadatel soutěže IT SPY, ve které tvoří absolventi či odborníci s krátkou praxí až 50 % nově přijatých kolegů.

Více informací

Blog

Všechny příspěvky

Partneři